Görme, işitme, hareket güçlüğü ya da kronik rahatsızlıklarınızdan dolayı derslerde, sınavlarda, üniversitedeki olanak ve hizmetlere erişimde, üniversite yaşantınızla ilgili herhangi bir konuda desteğe, düzenlemeye ihtiyaç duyuyorsanız ya da bu konulara ilişkin bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin; birlikte çözüm arayalım.

Birimimiz hafta içi her gün 9:00-12:00 ve13:30-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu* doldurarak iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak e-posta veya telefon yoluyla bilgi edinebilir ve görüşme için randevu alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

Adres: ODTÜ Kütüphanesi –Solmaz İzdemir Salonu

Telefon: 0312 210 7196

E-posta: engelsiz {at} metu.edu.tr

*6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("6698 Sayılı Kanun") uyarınca aşağıdaki formda doldurulacağınız bilgiler; mesajınız doğrultusunda eyleme geçmek, herhangi bir talep ve/veya şikâyette bulunmanız halinde sizinle iletişime geçmek ve size talep ve/veya şikâyetinizle ilgili bilgi vermek amacıyla işlenecektir. Bu formdaki bilgilerin kaydı elektronik ortamda toplanacaktır. Bu formda işlenen bilgilerin herhangi bir kurum ya da kişiye aktarımı söz konusu olmayacaktır.


Son Güncelleme:
21/01/2020 - 09:42